Litewskie wody mineralne

Oferta litewskich wód mineralnych obejmuje produkty dwóch posiadających prawie 100 letnią tradycję rozlewni Litewskich: Birstonas oraz Druskieniki. Birstonas produkuje naturalne wody wysokozmineralizowane Vytautas, Birutė oraz Fit MINERALS. Druskieniki konfekcjonują naturalną, niskozmineralizowaną, alkaliczną wodę mineralną Akvile, odpowiednią dla przygotowania żywności dla niemowląt.

Ujęcia naszych wód zlokalizowane są na terenach obszarów chronionych Parku Krajobrazowego Dorzecza Niemna. Dzukijski Park Narodowy jest chronionym terenem naturalnym, z którego pochodzi woda mineralna Akvilė. Park Regionalny Zakoli Niemna jest miejscem pochodzenia wysokozmineralizowanych, naturalnych wód funkcjonalnych Vytautas, Birutė oraz Fit MINERALS. Birstonas i Druskieniki to litewskie kurorty znane z wysokiego standardu zabiegów leczniczych.

Korzyści z picia wód litewskich

Woda Vytautas posiada bardzo wysoką zawartość minerałów, ogólne stężenie rozpuszczonych substancji wynosi 7309 mg/l. Vytautas wzmacnia układ odpornościowy poprzez przywrócenie utraconej energii za pomocą pożytecznych aktywnych elektrolitów. Przyśpiesza odzyskanie sił po ćwiczeniach sportowych, nadaje się do popijania żywności lub ugaszenia pragnienia w dowolnym czasie.

Woda Akvilė jest w 100% czysta i w szczególności nadaje się dla niemowląt. Jest całkowicie wolna od azotanów i azotynów oraz odznacza się niską zawartością sodu: Na+ - 2,3 mg/l. Jest to naturalnie alkaliczna woda o pH 8, dzięki czemu wspomaga organizm w przywróceniu równowagi kwasowo-zasadowej i jego odkwaszeniu, poprawia nastrój i działa antystresowo, dodaje energii, przeciwdziała przewlekłemu zmęczeniu, zwiększa wigor i jest silnym antyutleniaczem.

Firma „PiastPoL” jest wyłącznym importerem i dystrybutorem wód Birstonas oraz Druskieniki na rynku polskim.

PiastPoL Spółka Jawna | 22 8120712 | kontakt@piastpol.pl | Kolumba 26 | 02-288 | Warszawa | woj. mazowieckie